Leave Your Message
01020304
64eead6l4m

ЗА

Zhejiang Junyi Laser Equipment Co., Ltd., е водечки снабдувач на висококвалитетна опрема за ласерско сечење дизајнирана да ги зајакне бизнисите ширум светот. Лоцирана во градот Нингбо, провинцијата Жеџијанг, Кина, нашата компанија е основана во 2017 година и оттогаш стана позната по нашата посветеност на иновациите, прецизноста и задоволството на клиентите.

Имаме фабрика од 39.000 метри квадратни во близина на раздвиженото пристаниште Нингбо со ISO9001 сертификат, CE сертификат и патенти, што ја одразува нашата потрага по извонредност. Нашиот добро организиран фабрички оддел овозможува ефикасен производствен процес, а нашата искусна работна сила обезбедува месечно производство од 20-30 стандардни модели на машини. Обезбедувајќи навремена испорака, ние даваме приоритет на задоволството на клиентите и ја одржуваме нашата посветеност за навремена услуга.

Прочитај повеќе
40000 + m²
Фабриката зафаќа површина од
200 +
Бројот на работници е
10 +
долгогодишно искуство во производството
2000 година +
Годишен обем на продажба

ПРОИЗВОД

ЗоштоИзберете НАС

Како доверлив производител на ласерски машини, ние строго го гарантираме врвниот квалитет на нашите производи преку системот за контрола на квалитетот од лулка до гроб.

Нашите професионалци ќе работат како тим за да ја завршат својата работа низ секој критичен чекор од дизајнирање, производство до пакување и транспорт, со цел да ја заслужат постојаната доверба на нашите клиенти со стручна поддршка, одлична контрола на квалитетот и навремена испорака.

Сила на претпријатието

Создавање поголема ефикасност за производителите

Раст на вработените

Обезбедување атрактивна благосостојба за вработените

Социјална одговорност

Додавање повеќе вредност за заедницата

Технолошки иновации

Континуирана иновација за задоволување на постојано променливите барања на клиентите

Сертификат

Професионална сертификација обезбедува
поддршка за соработка

СЛУЧАЈВИДЕО

Производство иТАБЕЛА ЗА КК Започнете со сеопфатно истражување на нашиот професионален процес во дизајнот на ласерскиот систем и
градежништвото, приспособено на специфичните потреби на различните индустрии.

  • Тестирање на апликации

    Секој проект за заштита е подложен на внимателна проверка на квалитетот за да се осигура дека резултатите од сечењето совршено се совпаѓаат со дизајнот. Ние тесно соработуваме со нашите клиенти за да им обезбедиме најдобро искуство со висококвалитетно сечење и извонредна услуга.

  • Дизајн на системот

    Нашиот инженерски тим внимателно ќе го планира вашиот проект, од основни ласерски системи до целосно автоматизирани решенија, нашите инженери се дел од вашиот тим.

  • Изграден за да трае

    За време на финалното склопување, темелно ја тестираме машината за да се осигураме дека сите системи работат на спецификации додека отворено комуницираме со клиентот за да го прилагодиме нивниот процес. Обезбедуваме демо видеа за напредок, целосна обука и виртуелно/лице фабричко прифаќање тестирање.

GET IN TOUCH NOW

We are devoted to manufacture, engineer & innovate laser systems and solutions to best run your business and hence nurture the long-term relationship between us. Reach out to us for more information on the productivity and advanced technology of our machines and to see their top-notch performance.

Leave Your Message